۲۶ به گزارش تکتم نیوز، نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شورای شهر با حضور رحیم شوقی شهردار، محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس و دیگر اعضای شورا برگزار شد. شوقی در جلسه مذکور با اشاره به خدمات رسانی موکب خدام العتره شهرداری رشت به زائران کربلای معلی در اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: وظیفه خود می دانم […]

به گزارش تکتم نیوز، نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شورای شهر با حضور رحیم شوقی شهردار، محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس و دیگر اعضای شورا برگزار شد.
شوقی در جلسه مذکور با اشاره به خدمات رسانی موکب خدام العتره شهرداری رشت به زائران کربلای معلی در اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: وظیفه خود می دانم از تلاش تمام اعضای موکب خدام العتره قدردانی کنم.
سرمایه گذاری در بانک کارآفرینی امید به منظور ارائه تسهیلات به رانندگان تاکسی شهر رشت در راستای تجهیز تاکسی ها به کپسول های سی ان جی از جمله مصوباتی بود که توسط اعضای شورای اسلامی شهر رشت با پیشنهاد شهردار به تصویب رسید.
روند برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای اجرای طرح های کلان عمرانی در قالب پروژه های میثاق از دیگر موضوع هایی بود که در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت مورد بررسی قرار گرفت.