مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) از فراهم آوردن بستر مناسب برای حضور گسترده خانواده مددجویان در پیاده روی اربعین خبر داد.

به گزارش تکتم نیوز،دکتر عباس اهرابی گفت: در راستای فراهم آوری زمینه حضور حداکثری مددجویان تحت حمایت در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی(ع)، کمیته امداد استان آمادگی دارد به ۱۲۰۰ نفر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان، تسهیلات زیارتی ارائه نماید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، با تأکید بر فراهم آوردن زمینه اعزام حداکثری زائرین به حماسه پیاده روی زیارت اربعین حسینی(ع) در سال جاری، گفت: کمیته امداد بستر مناسبی را برای حضور گسترده خانواده مددجویان فراهم نموده است.

اهرابی، ادامه داد: در این راستا کمک هزینه بلاعوض دو میلیون تومانی و همچنین وام پنج میلیون تومانی با اولویت زائرین زیارت اولی، دانشجویان و نخبگان مورد حمایت که توانایی شرکت در پیاده روی اربعین حسینی(ع) را دارند، پرداخت می گردد.

وی، با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین، تشرف به زیارت منوط به ثبت نام در سامانه سماح می باشد، خاطر نشان کرد: مددجویان گرامی پس از هماهنگی با کمیته امداد و مراکز نیکوکاری محل سکونت خود، به منظور دریافت تسهیلات مذکور می بایست حتماً در این سامانه ثبت نام نمایند.

اهرابی در پایان با اشاره به روش مشارکت خیّرین در این امر خیر، گفت: مردم خیّر و نیکوکار می توانند جهت مشارکت در اعزام مددجویان معزز به زیارت اربعین از طریق کد دستوری #۱۲* نذورات خود را پرداخت نمایند.