طی نشستی با حضور شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان و مدیران صدا و سیمای گیلان، تشریک مساعی به منظور ارتقاء همکاری در راستای استفاده از ظرفیت این رسانه برای گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۲صورت پذیرفت.

به گزارش تکتم نیوز
در این نشست جواد لطفی دبیر انسجام بخشی شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان و مدیرروابط عمومی توزیع برق گیلان گفت: صداوسیمای مرکز گیلان نقش کلیدی در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم شریف استان به ویژه در زمان وقوع بحران ها دارد و همکاری این سازمان با شرکت توزیع نیروی برق استان در فصل پیک تابستان سالجاری مشهود بود.

وی در ادامه این نشست به کارکرد مهم و تاثیر گذار رسانه در مبحث آگاه سازی مدیریت مصرف برق اشاره کرد و افزود: خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و با نقدها، اطلاع رسانی ها، آگاه سازی های خود ما را متوجه نقایص، کمبود ها یا نقاط قوت عملکردمان می کنند.

همچنین در این نشست رمضانی مدیر تولید رادیو، قنبری مدیر تولید خبر، باقرسلیمی مدیر تولید سیما و باران دوست مدیر فضای مجازی صدا و سیمای گیلان ضمن تشریح ظرفیت های حوزه کاری خود، در خصوص همکاری سازنده برای گذر از پیک مصرف تابستان از جمله حضور مسئولان صنعت آب و برق در بخش های مختلف از جمله برنامه های گفتگو و خانواده محور، حوزه کودکان، خبر و… اعلام آمادگی کردند.

در ادامه ی این نشست ، هر یک از حاضران ، نقطه نظرات خود را در مورد نحوه انتخاب سوژه ها ، روش های اطلاع رسانی و مواردی که نیاز به اطلاع رسانی عمومی دارد ، ارائه کردند .