شهرداری رشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: استوری منتشر شده در فضای مجازی یکی از پایگاه‌های خبری با عنوان «حمله به واحد دیوان محاسبات مستقر در شهرداری رشت و شکستن درب اتاق آن و دسترسی به اسناد طبقه بندی و محرمانه، در پی دستور شهردار» کذب محض است.

به گزارش تکتم نیوز،شهرداری رشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: انتشار مطلبی با عنوان «حمله به واحد دیوان محاسبات مستقر در شهرداری رشت و شکستن درب اتاق آن و دسترسی به اسناد طبقه بندی و محرمانه، در پی دستور شهردار» که در فضای مجازی یکی از پایگاه‌های خبری منتشر شد و اتهاماتی بی اساس نیز به شهرداری رشت وارد نمود، اساسا کذب محض است و صحت ندارد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: شایان ذکر است انتقال اتاق دیوان محاسبات مستقر در شهرداری رشت واقع در میدان گیل طی هماهنگی بعمل آمده توسط سید امیر حسین علوی شهردار رشت با آقای محمدرضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان و با اطلاع کامل ایشان صورت پذیرفته است.

در این اطلاعیه تاکید شده است: حالیه حق شکایت از رسانه خاطی به دلیل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی و طرح اتهام های بی پایه و اساس به شهردار رشت برای شهرداری محفوظ است.

پایان پیام/