مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی گیلان گفت: هم اکنون هشت جایگاه به سامانه هوشمند سوخت اتصال دارند و بنزین را با نرخ یارانه ای توزیع می کنند که این هشت جایگاه در سطح استان پراکنده هستند.

کوروش بالادست در گفت وگوی ویژه خبری شبکه باران، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۷ جایگاه از ۱۲۷ جایگاه موجود در استان گیلان به صورت آفلاین دارند کار عرضه بنزین را انجام می دهند، اظهار کرد: امکان راه اندازی آفلاین ۱۰ جایگاه باقی مانده به دلایل فنی و زیرساختی فراهم نشده است.

وی از راه اندازی این ۱۰ جایگاه تا فردا خبر داد و افزود: هم اکنون هشت جایگاه به سامانه هوشمند سوخت اتصال دارند و بنزین را با نرخ یارانه ای توزیع می کنند که این هشت جایگاه در سطح استان پراکنده هستند.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی گیلان، با بیان اینکه ۲۰ جایگاه در صف انتظار برای اتصال به سامانه هوشمند سوخت هستند، خاطرنشان کرد: این جایگاه ها به زودی وارد مدار می شوند.

بالادست، اختلال ایجاد شده را کشوری دانست و یادآور شد: در حال حاضر چندهزار جایگاه در حال اتصال به سامانه هوشمند سوخت هستند و لذا وارد مدار شدن زمان بر است و استان ها به نوبت اتصال پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه ظرف ۴۸ ساعت آینده بخش اعظمی از جایگاه های استان وارد مدار می شوند، عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده به زودی جایگاه های شرق و غرب و مرکز استان به صورت پراکنده وارد مدار می شوند تا همه مردم بتوانند استفاده کنند.