استاندار گیلان با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همگام با سایر هموطنان در کشور گفت: مهمترین پیام ۲۲ بهمن پیروی و وفاداری مردم به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، رهبر فرزانه انقلاب، شهدا و امام راحل است.

به گزارش تکتم نیوز؛ اسدالله عباسی امروز (یکشنبه) در جریان برگزاری راهپیمایی باشکوه و عظمت ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در رشت، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مرم ولایتمدار گیلان همیشه در صحنه بوده و هستند و حضور امروز آنان هم خود نشانی از اراده آنان بر مبارزه با طاغوت و دشمنان و نفی سلطه و ایستادگی پای اصل ولایت فقیه، امام (ره) و رهبری عزیز است.

وی با بیان اینکه این مردم همیشه نشان داده و ثابت کرده اند که مسیر انقلاب ادامه می یابد و حضور پرشور امروز گیلانیان و مردم رشت هم تاییدی بر این موضوع است، حضوری که نشان از بصیرت و آگاهی این مردمان دارد و آنان به درستی گفتمان دشمن شناسی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به تصویر کشیدند.

وی عنوان کرد: این انسجام، همدلی، اتحاد و محبت مردم و همراهی و حضور همه از هر گرایش خروشی در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی است.

عباسی گفت: پیام مهم این حضور برای دشمنان ملت تاکیدی مکرر بر آن است که این ملت تاریخ ساز متکی به خود است و مستقل از غرب و شرق، آینده خود را با اتکا به خداوند و توان داخلی خواهد ساخت.

وی تصریح کرد: این حضور پرشور و توام با لطف و صفای مردم، مسئولان را برای کار بیشتر و خدمت بهتر به ملت دل گرم تر می کند و باید قدردان این حضور و همراهی باشیم.

هزاران نفر از مردم ولایتمدار رشت امروز هم‌پای ملت آزاده ایران زمین بار دیگر گامهایشان را در مسیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی استوارتر کردند و با حضور پرشور خود در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهر تاییدی بر بیعت خود با شهدا و امام (ره) و رهبری زدند.

در مراسم ۲۲ بهمن امسال، آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیات رییسه خبرگان رهبری سخنرانی کرد