جلسه شورای مدیران مناطق با دستور کار بررسی مباحث درآمدی و روند اجرای پروژه‌های عمرانی با حضور شهردار رشت و مدیران مناطق پنجگانه برگزار شد.

به گزارش تکتم نیوز_ جلسه شورای مدیران مناطق امروز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، مدیران مناطق پنجگانه و تعدادی از مدیران شهری در منطقه سه برگزار شد.

بررسی مباحث درآمدی، رصد و تعیین تکلیف آرای کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوت از مودیان، میزان صدور پروانه‌های ساخت از ابتدای امسال تاکنون، تسریع در روند برگزاری مناقصه پروژه‌‍‌های آسفالت، اراضی نسقی، میزان تحقق بودجه به تفکیک مناطق و پیگیری پرونده‌های مرتبط با وصول مطالبات شهرداری از دستگاه‌های اجرایی از جمله مواردی بود که در دستور کار این جلسه قرار داشت.

شهردار رشت در این جلسه با تاکید بر اینکه عملکرد هر کدام از مناطق در حوزه تحقق بودجه و وصولی‌ها سنجش می‌شود ابراز داشت: از همه مدیران مناطق پنجگانه شهر رشت انتظار دارم با استفاده از فرصت باقیمانده نسبت به تحقق بودجه خود اقدام کنند تا بتوانیم با استفاده از این درآمدها و با اجرای انواع پروژه‌ها کمبودها را کاهش داده و سطح خدمات‌رسانی به شهروندان را ارتقا دهیم.

لازم به ذکر است، مدیران مناطق نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد خود در حوزه‌های مرتبط با دستور جلسه ارائه دادند.