مدیر کل صمت گیلان در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از بررسی مشکلات 10 واحد تولیدی در این کارگروه و صدور دستورات لازم جهت حل و فصل موانع موجود خبر داد.

به گزارش تکتم نیوز؛ تیمور پورحیدری در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد افزود: از جمله موارد مطروحه واحدها می‌توان به امهال بدهی بانکی، اخذ تسهیلات بانکی، انتقال اسناد تجاری، ترهین محل اجرای طرح، تعیین تکلیف بدهی به تامین اجتماعی و شرکت گاز، تغییر کاربری و توقف عملیات اجرایی بانکی اشاره نمود.

وی همچنین از تصویب نهایی ۲۵ طرح کارشناسی شده مشکلات واحدهای تولیدی در کارگروه فرعی اشاره نمود و افزود: مشکلات این ۲۵ واحد تولیدی طی برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با حضور نمایندگان بانک‌ها و ادارات مرتبط بررسی و مصوبه‌های پیشنهادی جهت رفع موانع موجود صادر گردید و در این جلسه به تصویب نهایی رسید.

دکتر پورحیدری همچنین از تصویب نهایی ۲ طرح کارشناسی شده در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مبلغ ۱۱۶ میلیارد ریال خبر داد.

وی در این جلسه از عدم اجرای برخی مصوبات کارگرو توسط بانک‌ها گلایه نمود و افزود: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قانون است و بانک‌ها ملزم هستند تا این مصوبات را اجرایی نمایند.

  • نویسنده : تکتم محمودی