مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل صمت گیلان از آغاز فرایند انتخاب واحد های نمونه صنعتی و معدنی در استان و کشور خبر داد.

به گزارش تکتم نیوز؛ محمد بداشتی با بیان اینکه کمیته گرامیداشت دهه تولید و تجارت گیلان تشکیل شده است، گفت: واحدهای صنعتی و معدنی استان می توانند حداکثر تا تاریخ ۸ خرداد ماه جاری با تکمیل فرم هایی که برای این منظور طراحی شده، در این فرآیند شرکت نمایند.

وی تشریح کرد: واحدهای صنعتی و معدنی که علاقمند به شرکت در در این ارزیابی می باشند می توانند فرم های مربوطه را از طریق سایت اداره کل صمت استان گیلان به آدرس www.gil.mimt.gov.ir در قسمت اطلاعیه ها و یا سایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به آدرس www.iranhim.ir دریافت نموده و ضمن پر نمودن فرم ها؛ آنها را به ایمیل به آدرس him.guilan@gmail.com ارسال نموده و یا بصورت حضوری به معاونت صنایع و معادن اداره کل صمت گیلان تحویل نمایند.

محمد بداشتی خاطر نشان کرد: مراسم روز ملی صنعت و معدن، دهم تیرماه در تهران برگزار می شود و هرساله از استان گیلان واحدهای صنعتی و معدنی و همچنین پیشکسوتان نمونه در این مراسم تقدیر می شود که مایه افتخار استان هستند.