۱۵ نشست ستاد بحران شهرداری رشت برای مقابله با بارش احتمالی برف و هماهنگی در راستای ممانعت از اختلال در، روند ارائه خدمات شهری به ریاست سرپرست شهرداری رشت برگزار شد. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، با توجه به صدور اطلاعیه هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای […]

نشست ستاد بحران شهرداری رشت برای مقابله با بارش احتمالی برف و هماهنگی در راستای ممانعت از اختلال در، روند ارائه خدمات شهری به ریاست سرپرست شهرداری رشت برگزار شد.
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، با توجه به صدور اطلاعیه هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا و احتمال بارش برف در روزهای آینده نشست ستاد بحران شهرداری رشت امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ به ریاست یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت و با حضور مدیران مناطق، سازمان ها و معاونت‌ها برگزار شد.

ممانعت از ایجاد اختلال در ارائه خدمات شهری و حمل و نقل عمومی به شهروندان، باز نگهداشتن مسیرهای تردد، مقابله با یخ زدگی معابر، آماده باش اکیپ‌های برف روبی در سطح مناطق پنجگانه و توزیع نیرو و تجهیزات از جمله برخی از مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید سرپرست شهرداری رشت قرار گرفت.

لازم به ذکر است، طبق اعلام اداره کل هواشناسی گیلان نقشه‌های پیش یابی از کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه‌ای دمای هوا در گیلان و آغاز بارش برف و باران در مناطق کوهستانی و جلگه‌ای از عصر فردا خبر می‌دهد.

طبق این گزارش اوج فعالیت این سامانه بارشی روز چهارشنبه و پنجشنبه خواهد بود.