نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه رشت و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی، اهانت نشریه فرانسوی به رهبر معظم انقلاب را محکوم کردند.

به گزارش تکتم نیوز؛ متن پیام مشترک آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه رشت و دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان به این شرح است:
اقدام توهین‌آمیز و خارج از نزاکت نشریه فرانسوی شارلی ابدو علیه رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر عمق عصبانیت دشمنان و جبهه استکباری غرب را از تدابیر حکیمانه و داهیانه معظم‌له و شکست مفتضحانه در برهه‌های مختلف به‌ویژه پروژه اغتشاشات اخیر نشان داد.
بدون شک اقدام بی‌شرمانه این نشریه شیطانی در اهانت و هتک حرمت به ولی امر مسلمین جهان تحت هدایت‌های دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب که سابقه توهین به ساحت ملکوتی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد (ص) را در پرونده سیاه خود دارد، بر آگاهی و بیداری مضاعف ملل مختلف می‌افزاید و جهان اسلام باید در این خصوص به پا خیزد.
اینجانبان ضمن محکوم‌کردن این اقدام سخیف نشریه فرانسوی، از متولیان دستگاه دیپلماسی و فرهنگی کشور و جهان اسلام انتظار داریم که این حرکت ضد انسانی را مورد پیگیری حقوقی قرار داده و صدای حق‌طلب ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

رسول فلاحتی اسدالله عباسی
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت استاندار گیلان