استاندار گیلان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی ضمن بررسی پروژه های اجرایی حوزه راه و شهرسازی در استان، شتاب بخشیدن به تکمیل پروژه‌های عمرانی را انتظار به حق گیلانیان از دولت مردمی سیزدهم عنوان کرد.

به گزارش تکنم نیوز؛ دکتر اسدالله عباسی در دیدار با مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، روند اجرا و پیشرفت پروژه های مجموعه راه و شهرسازی در گیلان را بررسی و بر لزوم شتاب بخشی آنها تأکید کرد.
در این دیدار درخصوص تکمیل پروژه هایی از جمله باقیمانده آزادراه قزوین-رشت در محدوده منجیل-رودبار، راه آهن رشت-کاسپین، تقاطع های غیرهمسطح میدان گیل لاهیجان و محور شفت-فومن-سراوان و همچنین پروژه راه های مواصلاتی بین شهرستانی، کنارگذرهای نیمه تمام، پل های نیمه تمام و آسیب دیده از حوادث، تقویت ماشین آلات، ایمن سازی نقاط حادثه خیز و بهسازی و آسفالت راه های اصلی و فرعی سطح استان بحث و تبادل نظر شد.
استاندار گیلان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پیرامون اجرای طرح جهش تولید مسکن در استان، خواستار توجه ویژه به تأمین زمین مورد نیاز و اختصاص تسهیلات لازم برای احداث واحدهای مسکونی ابلاغی در زمان مقرر شد.