عباسی استاندار گیلان در راس هیاتی با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل بنیاد مسکن و مدیرکل راه وشهرسازی گیلان از سایت 624 واحدی جهش تولید مسکن در رشت بازدید کردند.

به گزارش تکتم نیوز، عباسی استاندار گیلان در راس هیاتی با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل بنیاد مسکن و مدیرکل راه وشهرسازی گیلان از سایت ۶۲۴ واحدی جهش تولید مسکن در رشت بازدید کردند.
در این بازدید ماکان پدرام از تعهد ساخت۲۲ هزار واحد مسکن در استان خبر داد وگفت: برای این تعداد مسکن ۴۰۰هکتار اراضی نیاز است.
وی با اشاره به آماده سازی بسترهای لازم برای آغاز عملیات اجرایی این طرح، گفت: هم اکنون برای ساخت حدود ۱۵هزار واحد مسکونی پیش بینی‌های لازم انجام شده است.
مدیر کل راه وشهرسازی گیلان با اشاره به تلاش دولت برای برطرف کردن موانع ساخت مسکن، افزود: به‌طور جدی در تلاش هستیم موانع اجرای مطلوب طرح جهش تولید مسکن را شناسایی و حتی بیشتر از سهمیه اعلام شده برای استان را محقق نماییم ودراین راستا درتلاشیم با هماهنگی منابع طبیعی زمین‌هایی ارزان‌تر تعرفه شود تا افرادی که مشارکت می‌کنند متحمل هزینه‌های فراوان نشوند.