فرماندار شهرستان رشت گفت: افراد متخصص و متبحر حاصل تلاش و زحمات فرهنگیان است؛ تعهد هم با سرفصل‌های پرورشی شکل می‌گیرد. بر این اساس می‌توان گفت آموزش و پرورش دو بال مهم بالندگی جامعه هستند.

به گزارش تکتم نیوز، علی فتح‌ اللهی امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت ‌برگزار شد، اظهار کرد: حاصل کار آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی است که آینده را رقم می‌زنند، لذا این کارخانه انسان‌سازی کل بشریت و دنیا را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

فرماندار شهرستان رشت افزود: در دنیا آنچه که اتفاق می‌افتد، ماحصل تفکر و ایده انسان‌هایی است که تحت «آموزش» و «پرورش» قرار می‌گیرند. وقتی همزمان به آموزش و پرورش پرداخته می‌شود، جامعه از هر منظری به تعالی می‌رسد.

وی با بیان اینکه تخصص با آموزش دادن، ایجاد می‌شود، گفت: افراد متخصص و متبحر حاصل تلاش و زحمات فرهنگیان است؛ تعهد هم با سرفصل‌های پرورشی شکل می‌گیرد. بر این اساس می‌توان گفت آموزش و پرورش دو بال مهم بالندگی جامعه هستند.

فتح‌اللهی با تاکید بر کیفیت ‌سنجی آموزش بیان کرد: محدودیت در اعتبارات و زیرساخت‌ها همیشه وجود دارد ولی می‌توان از تجارت و نظرات یکدیگر در جهت رفع موانع بهره برد. اگر قرار باشد آموزش و پرورش به تنهایی تمام مشکلاتش را حل کند، اصلا امکانپذیر نیست.‌

فرماندار شهرستان رشت با ابزار خرسندی از رتبه یک استان در واکسیناسیون عمومی و دانش‌آموزی در هر سه دز، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری همه دستگاه‌های متولی توانستیم عملکرد خوبی در تزریق واکسن داشته باشیم. امیدواریم با توجه به مشقت آموزش‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری برای جامعه فرهنگی بتوانیم هر چه سریعتر با کامل واکسینه شدن جامعه آموزش‌ها را حضوری دنبال کنیم.

فتح‌اللهی با اشاره اجرای طرح جمع آوری کاغذهای باطله از مدارس و ادارات شهرستان، گفت: با اجرای این طرح می‌توان از محل فروش این کاغذهای باطله جمع آوری شده اقدامات زیادی انجام داد.

انتهای پیام