با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، (پنجشنبه، 20 آبان)، 741 واحد مسکن محرومین به شکل ویدئو کنفرانسی در استان گیلان به بهره برداری رسید.

به گزارش  تکتم نیوز، عصرپنجشنبه ۲۰ آبان،۷۴۱ واحد مسکن محرومین با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  به شکل ویدئو کنفرانسی در گیلان به بهره‌برداری رسید.

سردار سرلشکر حسین سلامی  در  این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سپاه در طول ۴۳ سال از عمر انقلاب همواره در کنار مردم بوده است، اظهار داشت: یکی از شعارهای سپاه همراهی با مردم در بحران‌هایی مثل سیل، زلزله و دیگر بلایای طبیعی است و در انجام این کار از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی جهاد را فقط مختص به نبرد با دشمنان ندانست و گفت: جهاد برای سپاه فقط مختص به نبرد با نیروهای بیگانه نبوده و سپاه پاسداران در عرصه‌های مبارزه با فقر و محرومیت‌زدایی به جهاد پرداخته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین اهداف سپاه در کشور را مبارزه با محرومیت‌زدایی دانست و گفت: هر مسئله‌ای که آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد سپاه در آنجا حضور دارد لذا باید از تمامی امکانات در راستای آرامش جامعه استفاده  و این تلاش ادامه‌دار خواهد بود.

سلامی با تأکید بر لزوم اهتمام دستگاه‌های اجرایی به ساخت مسکن محرومین در کشور تصریح کرد: از همه دستگاه‌های دولت، موسسه‌های خیریه، آحاد مردم درخواست دارم به سپاه پاسداران در ساخت مسکن محرومین کمک کنند زیرا شعار جمهوری اسلامی توجه به مستضعفین است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان سرهنگ «احمد ابراهیمی» نیز در این مراسم و در جمع خبرنگاران با اشاره به بهره‌برداری از ۷۴۱ واحد مسکن محرومین در گیلان اظهار کرد: این تعداد واحد مسکن محرومین در چهار شهرستان شفت، رشت، آستانه‌اشرفیه و فومن به بهره‌برداری رسیده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ساخت مسکن محرومین در گیلان کماکان در گیلان در حال انجام است، اظهار کرد: در گیلان تاکنون ۲ هزار واحد مسکن محرومین ساخته و ۲ هزار واحد هم تعمیر و بازسازی شده است.